Odsuvná vrata s pohonem s věrnou imitací dřeva

Chcete mít garážová vrata, která budou skvěle ladit s Vaším domem? Pak právě pro Vás jsou zde odsuvná vrata s věrnou imitací dřeva. I garážová vrata tak můžou být skvělým a designovým doplňkem Vašeho rodinného domu.

Odsuvná vrata

Odsuvná neboli posuvná vrata představují maximálně spolehlivého pomocníka, kterého si oblíbilo již velké množství lidí. Posuvná vrata Vám zajistí maximální komfort a bezpečí. Do boku posuvná garážová vrata společnosti KŘÍŽ – garážová vrata jsou vyráběna přesně na míru, podle požadavků zákazníka. Velkou předností těchto vrat je také možnost odsunutí jen části vrat a díky tomu lze vrata využít i pro pěší. Posuvná vrata jsou výrobkem české firmy, představují tedy tu nejvyšší kvalitu od spolehlivého dodavatele. Maximální spolehlivost a bezpečnost vrat zaručují také bezpečnostní zámky, které nedovolí sevření prstů. Na výběr máte ze dvou struktur plechu, a to Woodgrain nebo hladkou strukturu. Odsuvná vrata mají oboustranný ocelový plášť. Tento plášť je izolován polyuretanem, tloušťka izolace je 40 mm. Posuvná vrata se dodávají v několika typech designu, jako kazeta, lamely, středová drážka nebo mohou zůstat vrata hladká. Velkou výhodou je také dlouhá záruční doba. Na vratové sekce se vztahuje záruka 60 měsíců a na ostatní části 24 měsíců. Odsuvná garážová vrata jsou maximálně spolehlivá a velmi tichá.

Pohon odsuvných vrat

Posuvná vrata jsou montována včetně pohonu, který usnadní zákazníkům manipulaci a zaručí jim maximální komfort. Díky tomu můžete posuvná vrata otevírat a zavírat prostřednictvím dálkového ovládání.

Vrata s věrnou imitací dřeva

Struktury posuvných vrat mohou být různé. Na výběr je hladká úprava a úprava, která imituje dřevo neboli woodgrain. Povrchová úprava Woodgrain představuje svou strukturou dřevo. Na tomto typu struktury nezanechává dešťová voda stopy a drobné škrábance nejsou skoro vidět. Díky fóliím, které je možné na vrata umístit, je povrch k nerozeznání od dřeva. Fólie jsou k dostání ve třech různých typech, a to jako zlatý dub, mahagon a ořech.