Sekční průmyslová vrata s kvalitním kováním

Užití sekčních průmyslových vrat

Průmyslová vrata jsou využívána k uzavírání stavebních otvorů určených převážně pro vozidla nebo manipulaci s materiálem, a to jak ve vstupu, tak i uvnitř budovy. Nejčastější použití těchto vrat je v průmyslových objektech, jako jsou výrobní haly, sklady, garáže, autoservisy nebo mycí linky. V naší firmě jsme schopni vyrobit vrata i dle nejnáročnějších požadavků zákazníka. Najdeme řešení, ať už je Váš projekt jakýkoliv. Předností průmyslových vrat Trido od firmy Kříž je mnoho, od komplexní služby výroby „na klíč“, která zahrnuje rychlou instalaci, přes spolehlivé fungování, dlouhou životnost našich průmyslových sekčních garážových vrat, jednoduchou obsluhu, snížení tepelných ztrát, snížení hladiny hluku, snadnou údržbu, až po jednoduchou obsluhu, atraktivní design a v neposlední řadě vysokou bezpečnost, která je samozřejmostí. Díky těmto přednostem našich sekčních průmyslových vrat, příznivé ceně, kvalitnímu zpracování, nadstandardním záručním podmínkám se průmyslová sekční garážová vrata stanou ideálním řešením pro jakýkoliv Váš projekt. Věříme, že i Vy budete spokojeni s kvalitou našich výrobků, o které Vás rádi přesvědčíme.

Kování sekčních průmyslových vrat

Kování je jednou z nejdůležitějších součástí vrat a je navrhováno a vyráběno tak, aby vyhovovalo i těm nejnáročnějším požadavkům. Limitujícím faktorem při výběru garážových vrat jsou i konstrukční podmínky. Proto jako zákazník máte na výběr hned z několika variant kování. Kování firmy Kříž zahrnuje integrované těsnění a montážní úhelník po celé výšce vrat, standardně 2 torzní pružiny i u malých rozměrů. Minimální výška nadpraží kování v naší nabídce je 70 mm, kdy jsou vrata tím pádem bez elektrického pohonu. Takto snížené kování se vyskytuje ve výšce nadpraží od již zmiňovaných 70 mm do 220 mm. V tomto případě sníženého kování se vrata neotevřou na 100 %, ať už se jedná o ruční či motorový provoz. Motorový provoz je možný od výšky nadpraží 110 mm. Pružiny v případě sníženého kování se vyskytují vzadu.

V případě sníženého kování při výšce nadpraží v rozmezí od 230 mm do 410 mm se pružiny vyskytují nad vraty a vrata se při běžném provozu neotevřou na 100 % pouze v případě ručního provozu. V případě standardního kování, kdy se výška nadpraží pohybuje v hodnotách nad 420 mm, se pružiny vyskytují nad vraty a samozřejmostí je otevření na 100%. Pokud Vám prostorové a konstrukční možnosti dovolí, doporučuje se vybudovat nadpraží minimálně 220 mm. Naši technici Vám již vysvětlí a doporučí nejvhodnější konstrukční parametry pro Vaše konkrétní prostorové možnosti, podmínky a požadavky. Standardem v případě kování jsou pojistky přetržení pružin. Firma poskytuje záruku na vratové sekce 60 měsíců, na ostatní části vrat, elektrický pohon a montáž 24 měsíců.