Sekční vrata se zabudovanými vstupními dveřmi

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata představují standard v oblasti garážových vrat. Díky výsuvnému mechanismu, který vrata vysune na místo pod stropem, lze efektivně využít celý prostor garáže. Samozřejmostí je použití pohonu na dálkové ovládání, díky kterému je celý proces jednodušší, bezpečnější a pohodlnější.

Ocelová sendvičová sekce s přerušeným tepelným mostem a celoobvodové elastické pryžové těsnění zaručují nejlepší tepelně-izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby v provozu nemohlo dojít k úrazu, např. skřípnutí prstů. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Vrata jsou navíc nadlehčována pružinou, takže ani ruční ovládání nevyžaduje velkou fyzickou sílu. Velmi tichý chod, vysoká spolehlivost a maximálně dlouhá životnost jsou vlastnosti, které charakterizují sekční vrata TRIDO. S automatickým pohonem tvoří perfektní řešení pro Vaši garáž. Do vrat je možnost zabudovat vstupní dveře pro pěší.

Sekční vrata se zabudovanými dveřmi

V případě sekčních vrat je zde možnost zabudovat vstupní dveře pro pěší. Dvířka ve vratovém křídle jsou standardně osazena samozavíračem a mikrospínačem. Na přání lze dodat elektrozámek. Rozměry dvířek jsou přímo odvislé od rozměru a povahy vrat. Možností osazení vratového křídla dveřmi je hned několik. Na výběr lze dveře pro pěší zabudovat do vrat při čelním pohledu zleva, zprava či uprostřed. Stejně tak není problémem zabudovat celoprosklené dveře pro pěší do vratového křídla. Na výběr tedy máte hned z několika možností a variant, zavisí jen na Vašich preferencích, rozměrových dispozicích a vkusu. Šířka dveří pro pěší se pohybuje od cca 640 – 900 mm, kdy standardem je rozměr 850 mm s výškou max. 2160 mm od podlahy. Stejně tak jako máte na výběr celoprosklené dveře pro pěší do vratového křídla, tak máte na výběr i částečně prosklené dveře, které mohou popřípadě ladit s částečně prosklenými vratovými křídly. Tato varianta je k vidění zatím ale spíše v případě průmyslových sekčních vrat, není to však jistě neměnným dogmatem. Vše se zde odvíjí od přání zákazníka a dispozičních možností prostoru pro Vaši garáž.